-Oh.... Most is van ám meglepetésem. –vigyorgott majd megcsókolt. Keze a takaró alatt fenekemre tévedt.
-Nee.... Min itthon van és alszik. Nem akarom felkelteni, ne hallja meg mit csinálnak a szülei. –mondtam.
-Csendesek leszünk! –vigyorgott még mindig.
-Én nem tudok csendben lenni szex közben. –toltam el.
-Akkor most 2 hétig nem lesz semmi mert Minnek az oviban téli szünet van? –kérdezte.
-Nem tudom.... –fordultam a másik oldalamra.
-De kicsim.... nem akartalak megbántani.... –bújt oda hozzám.
-Nem bántottál meg. Igazad van. Nem foglak elhanyagolni 2 hétig, majd megoldjuk. –mondtam.
-Szeretlek! –súgta a fülembe.
-Én is szeretlek Bangie! –fordultam vissza.
-Együtt majd megoldjuk. –mondta.
-Jó de most aludjunk. –mondtam. C.A.P a hátára feküdt én pedig a mellkasára tettem fejemet és hamar el is nyomott az álmosság.

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése